ОГОЛОШЕНО КОНКУРС


 

УМОВИ ТА ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ФОТОРОБІТ НА ТЕМУ "БУТИ ЗДОРОВИМ МОДНО!" ПРИСВЯЧЕНОМУ "1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ ТА ПОРОЗУМІННЯ З ВІЛ-ПОЗИТИВНИМИ ЛЮДЬМИ"
Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом та Чернівецький обласний благодійний фонд "ЦЕНТР ПЛЮС" за сприяння Німецького міжнародного співробітництва (GІZ) (надалі – Організатори конкурсу) в рамках Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми оголошують конкурс фотографій серед студентської молоді Чернівецької області на тему "Бути здоровим модно!".
Учасники, які отримали умови та процедуру конкурсу та технічне завдання і надіслали свої пропозиції з фотографіями тему "Бути здоровим модно!" тим самим:
1.    засвідчують свою згоду брати участь в конкурсі фотографій;
2.    погоджуються з його умовами та процедурами;
3.    підтверджують те, що надіслані фотографії на конкурс є їх власним доробком, є аутентичними і такими, що не порушують майнових та немайнових прав третіх осіб.
Після отримання від зацікавлених сторін (фізичних осіб – надалі Учасників конкурсу) фотографій для конкурсу (надалі – конкурсної пропозиції). Конкурсна комісія, яка складається з представників Чернівецького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, Чернівецького обласного благодійного фонду "ЦЕНТР ПЛЮС", Чернівецького представництва ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ", управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, студентського парламенту Чернівецьких вузів, розглядає всі матеріали, що надійшли на конкурс та приймає рішення про оголошення 12 найкращих робіт шляхом опитування. Серед цих 12 робіт обирається одна найкраща, автор якої отримає приз ФОТОАПАРАТ.
Конкурсна комісія визначає переможцем конкурсу учасника, варіант фотографії якого отримає найбільшу кількість голосів респондентів за результатами опитування.
Рішення Конкурсної комісії приймається на засіданні у присутності не менше ніж двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів і оформлюється протоколом, що підписується всіма членами комісії, які брали участь у голосуванні.
У разі рівної кількості голосів голос голови на засіданні є вирішальним.
Конкурсна комісія протягом семи робочих днів після прийняття рішення повідомляє про результати конкурсного відбору шляхом опублікування на сайті Центру СНІДу (snid.cv.ua).
Учасник самостійно несе усі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням його конкурсної пропозиції. Комісія, у будь-якому випадку, не є відповідальною за ці витрати, незалежно від результатів конкурсу. Переможцю конкурсу Конкурсна комісія видає витяг із протоколу. На підставі зазначеного витягу укладається договір з 12 учасниками-фіналістами конкурсу про передачу майнових та немайнових прав на фотографії Організаторам. Такий договір укладається протягом 10 робочих днів з дня визнання Учасника переможцем.
Організатори конкурсу не відповідають за можливе відтворення/використання фоторобіт третіми особами.
Результати конкурсу оприлюднюються Організаторами на сайті Центру СНІДу (http://snid.cv.ua).
Організатори конкурсу вправі відхилити конкурсну пропозицію Учасника якщо:
а) конкурсна пропозиція Учасника не відповідає Технічному завданню конкурсу;
б) конкурсна пропозиція надійшла пізніше встановленого кінцевого терміну їх прийому.
в) Учасник конкурсу недотримується/порушує умови та процедури проведення конкурсу.
Конкурсна комісія вправі відхилити всі конкурсні пропозиції. У такому разі оголошується новий конкурс.
Переможець конкурсу отримує в подарунок ФОТОАПАРАТ.
Кінцевий термін надсилання варіантів фоторобіт – 1 травня 2012 р. Варіанти робіт, надіслані після вказаної дати не розглядатимуться.
У разі виникнення запитань та для отримання додаткової інформації прохання звертатися до Сорокатого Сергія Анатолійовича тел..(0372)541896, e-mail: cvplus2011@gmail.com
Прохання надсилати розроблені варіанти фоторобіт в електронному вигляді (файли формату jpeg) на e-mail: cvplus2011@gmail.com
Будь ласка, разом з надісланими варіантами фоторобіт вкажіть таке: прізвище, ім’я та по-батькові, контактний телефон (включаючи код), електронну пошту.
Звертаємо Вашу увагу:
Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу електронних каналів зв’язку: будь-які перебої зі зв‘язком, внаслідок яких конкурсна пропозиція не надійшла чи надійшла із запізненням, була загублена чи пошкоджена; помилки операторів зв'язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин.
Подані на конкурс матеріали не повертаються і не рецензуються.
Причини відмови у підтримці конкурсної пропозиції не повідомляються та не обґрунтовуються.
Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість встановлення контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про нього повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.
Участь у конкурсі є опосередкованим підтвердженням погодження учасника з усіма умовами конкурсу та його зобов'язаннями належно їх виконувати.
Рішення Організатора конкурсу є остаточним та оскарженню не підлягає.
Бажаємо Вам успіху!
****
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ
Кожен учасник конкурсу подає 12 фотографій, які відповідають 12 слоганам. На кожен салоган по 1 фото!!! Фото має бути під назвою окремого слогана.
1. Ідея, яку повинна містити в собі фотографія відповідає слогану (тобто бачення фотографа).
2. Фотографія має бути зрозумілою, унікальною та актуальною.
3. Слогани для фотографій:
 
 • Живи відповідально!
 • Зміни світ! Запалюй серця!
 • Не відфутболюй своє здоров'я!
 • Кохання = Безпека + Турбота
 • Знайдемо вихід!
 • Щастя коли тебе розуміють!
 • Це ваш вибір!
 • Життя – це…!
 • Ми всі різні, ми всі разом!
 • Залишайся в туснє!
 • Всі заслуговують на любов!
 • Відкрий своє серце!
 • Бути здоровим модно!
 
****
Кінцевий термін надсилання варіантів фоторобіт – 1 травня 2012 р. Фотографії, надіслані після вказаної дати не розглядатимуться.
З усіх надісланих фотографій буде вибрано 12 робіт, які і будуть фіналістами. Цих 12 робіт будуть включені до розробки перекидного настільного календаря на 2012 рік. В результаті буде надруковано 1000 примірників і розповсюджено через Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом та Чернівецький обласний благодійний фонд "ЦЕНТР ПЛЮС".

Умови конкурсу: СКАЧАТИ!