Про нас

Благодійний фонд "ЦЕНТР ПЛЮС", заснований людьми, які є небайдужими до громадського здоров'я. Фонд діє на теренах Чернівецької області.

МІСІЯ:
Благодійний фонд "ЦЕНТР ПЛЮС" - неурядова неприбуткова організація, що здійснює діяльність, спрямовану на:
 
  • Поліпшення здоров'я населення;
  • Профілактику хвороб;
  • Пропаганду здорового та безпечного способу життя;
  • Сприяння впровадженню нових діагностичних та лікувальних технологій;
  • Попередження інфекцій, що передаються статевим шляхом, ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, гепатитів та інших соціально-небезпечних захворювань серед населення в цілому та серед уразливих груп зокрема.
Під егідою фонду впроваджуються інформаційно-освітні проекти, які підвищують поінформованість населення, і зокрема молоді, про ВІЛ та хвороби, що передаються статевим шляхом, гепатити, туберкульоз, популяризують здоровий та безпечний спосіб життя.
До своєї діяльності фонд "ЦЕНТР ПЛЮС" залучає широке коло ініціативних людей, які, після участі у тренінгах( які проводяться висококваліфікованими тренерами), поширюють ідеї здорового способу життя у своєму середовищі та інформують до кого і в який спосіб можна звернутися за допомогою та підтримкою у випадку виникнення проблем. Розгортати та впроваджувати діяльність фонду допомагають партнерські організації, що надають інформаційну та фінансову підтримку. Успішно налагоджується співпраця з Міжнародним БФ „Міжнародний Альянс ВІЛ/СНІД в Україні”, який є представником Глобального фонду і адмініструє проекти, спрямовані на подолання епідемії ВІЛ в Україні, також з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).
Фонд має чимало творчих планів на найближчі роки. Співробітники фонду дотримуються думки, що в еру високих технологій та прогресу наука про здоровий спосіб життя надалі залишається актуальною. Працювати в царині поліпшення здоров’я з метою попередження хвороб, пояснювати та навчати як шанувати та берегти здоров’я, дбати за генофонд нації є моральним обов’язком усіх прогресивних людей.
 
А тих, хто сповідує такі ж життєві принципи, запрошуємо до співпраці!